הנמכות גבס Fundamentals Explained


הנמכות גבס הן עניין מאוד שכיח בקרב עולם עיצוב הפנים כיום.

הגבס מעניק לנו אפשרויות עיצוב רחבות אשר תורמות למראה הכללי של הבית, בעזרתן ניתן לקבל חללים מעוצבים בצורה לא שגרתית אשר תורמים למראה ותחושת הדיירים במבנה עצמו.

הנמכת גבס או בשמה המקצועי סינר גבס מעניק לנו מעצבי הפנים ולכם הדיירים את היכולת לשלב מס' אלמנטים שונים בחלל אחד גם אם הם לא קשורים ישירות האחד לשני.

לדוגמה: מתחת לחלל מדרגות ניתן לבנות ארון גבס, בסלון עצמו ניתן לעצב ולבנות במת גבס אשר מכילה מקומות אחסון ותאורה רכה בתחתית הבמה. וכמובן נישות תצוגה.

הגבס נותן לנו את האפשרות לעצב מספר חללים בצורות שונות וייחודיות לאופי הדייר עצמו, בעלויות יחסית נמוכות וקבלת תוצאות מדהימות.

אז כשכולם עושים הנמכות גבס ומי שאין לו הנמכה אחת בבית נחשב לחריג, נעשה סדר בכתבה הזו ונלמד אתכם צעד אחר צעד איך גם אתם תוכלו לשדרג את מראה ביתכם

בצורה פונקציונלית ומעוצבת ...ממש כאילו ביתכם צולם במגזין נחשקמתי לא עושים הנמכות גבס ? כשהחלל קטן מטבעו, אין צורך להכביד ולהעמיס על חללים מסוימים בבית רק כדי לעשות הנמכת גבס, ההנמכה מטבעה נועדה להסתיר טפח ולגלות טפחיים, ז"א להראות יפה בזכות עצמה, להעצים ולייפות את המראה בחלל ולהסתיר מערכות תקשורת, חשמל ומיזוג.

ז"א שאם יש לכם בית יחסית קטן בן 80 מ"ר והתקרה שלכם יחסית גבוהה כ2.70 מ' ואתם עושים מיזוג מיני מרכזי, כדאי יהיה לכם להשאיר את תעלות המיזוג חשופות ( רק כאשר אתם עושים תעלות פח ) ולמה? משום שההנמכה תקטין לכם את מראה הבית כולו, הרי הוא מחולק לחדרים והחלל המרכזי הוא קטן יחסית , אז עיצוב שכזה יעניק מראה חשוף ותעשייתי אשר

בהחלט ייתן read more איזשהו עוקץ מעניין למראה הכללי של הבית.

ומה אם אתם לא אוהבים מראה תעשייתי וגרים בבית של 80 מ"ר - בהחלט כדאי יהיה להסתיר את תעלות המיזוג משום שהם בהחלט יפגעו לחלוטין במראה הבית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *